Публікації / Екологічна безпека

Європейський зелений курс: формування майбутнього Східного партнерства

20.12.20  |  

Вийшов аналітичний документ "Європейський зелений курс: формування майбутнього Східного партнерства. Екологічна політика країн Східного партнерства в умовах ЄЗК"
детальніше »»»

«Зелена енергетика», як шлях до незалежності: країни, місцевих громад, людей

26.08.19  |  Олександр Степаненко ЕГО Зелений Світ

Поки що на периферії уваги політиків лежить питання по те, наскільки політична незалежність України пов’язана із ситуацією в енергетиці. Як і про те, наскільки сама енергетика впливає на стан екологічної та економічної безпеки
детальніше »»»

Посібник "Кращі європейські практики управління відходами"

20.07.19  |  

Міжнародний благодійний фонд "Екологія. Право. Людина." повідомляє про вихід друком посібника "Кращі європейські практики управління відходами"
детальніше »»»

Посібник "Організація ефективного поводження з відходами: як діяти органам місцевого самоврядування"

08.01.19  |  

Міжнародний благодійний фонд "Екологія-Право-Людина" щойно видав посібник "Організація ефективного поводження з відходами: як діяти органам місцевого самоврядування"
детальніше »»»

ЕПЛ - про політику використання коштів спеціальних фондів охорони довкілля

06.01.19  |  

МБФ «Екологія-Право-Людина» оприлюднив аналітичну доповідь «Чисте довкілля – здорове майбутнє. Нова політика використання коштів спеціальних фондів охорони навколишнього природного середовища»
детальніше »»»

ЗЕМЛЯ - ТОВАР, КАПІТАЛ ЧИ ЖИТТЄВИЙ ПРОСТІР ?!

14.11.18  |  Олексій Бурковський

Земля це не товар і не капітал, а життєвий простір. В першу чергу життєвий простір для природних екосистем, тобто для тих, хто формує для людства придатні умови життя.
детальніше »»»

Спорудження атомних блоків No 3 та 4 Хмельницької АЕС: аналіз ризиків проекту

02.07.18  |  Ольга Лящук (ГО Екоклуб), Ірина Головко (ГО Екодія)

Уряд України намагається відновити проект спорудження енергоблоків No 3 та 4 на Хмельницькій АЕС, який має ряд проблемних рис
детальніше »»»

Принципи збалансованого розвитку гідроенергетики

25.04.18  |  Автори: Г.К. Веремійчик, Р.Б. Гаврилюк, Д.В. Гулевець, О.Г. Тарасова, І.В. Тимченко

В аналітичному документі розглядається світова практика оцінки гідроенергетичних проектів з метою ухвалення зважених рішень щодо можливості їх реалізації.
детальніше »»»

Гідроенергетичний потенціал річок України: розвінчання міфів

19.04.18  |  

Розширення бачення ролі річок як невід’ємної складової екосистем в забезпеченні збалансованого розвитку та комплексне врахування їх екосистемних послуг дозволить реалізувати вимоги Водної рамкової директиви ЄС стосовно інтегрованого управління водними ресурсами та уникнути подальшого посилення негативного впливу гідроенергетики на річки та довкілля загалом.
детальніше »»»

Інструменти громадянського суспільства у прийнятті рішень щодо розвитку гідроенергетики

14.02.18  |  

В аналітичному документі розглядаються недоліки національному законодавстві України, які суттєво обмежують права та загалом можливість громадян брати належну участь у прийнятті рішень, здатних впливати на екологічну політику держави. Наведено аналіз ситуації з порушенням прав громадськості при розробці та ухваленні Програми розвитку гідроенергетики на період до 2026 року, а також пропозиції щодо вдосконалення національного законодавства відповідно до права ЄС та міжнародного екологічного права.
детальніше »»»




Поширити інформацію