Молодіжна літня школа „Гуманітарні аспекти екології та охорони природи”

14.06.10  |  

ЕГО «Зелений Світ” у партнерстві з Представництвом Фонду ім. Гайнріха Бьолля в Україні анонсує проведення 6-денної Молодіжної літньої школи „Гуманітарні аспекти екології та охорони природи”.
детальніше »»»

Звернення до Президента України.

08.06.10  |  

4 червня 2010 року ЕГО „Зелений Світ” направив офіційне звернення Президентові України В. Януковичу Голові Верховної Ради України В. Литвину, Генеральному Прокурору України О. Медведьку з приводу дій органів влади та міліції м. Харкова у конфлікті довкола прокладання автомобільної дороги через історичний Парк імені Горького.
детальніше »»»

Чи спроможеться громада Чорткова сказати власне слово у плануванні розвитку міста?

03.06.10  |  

2 червня 2010 року у Чорткові відбувся круглий стіл з питань планування територій м. Чорткова та розроблення містобудівної документації.
детальніше »»»

Дивлячись у дзеркало ріки

26.05.10  |  

Наприкінці травня захід України заливали дощі, і все ж – продовжуючи власну діяльність із розвитку регіональної екологічної мережі - ЕГО „Зелений Світ” спільно з партнерами з Національного екологічного центру України (НЕЦУ) провів триденну дослідницьку експедицію долиною річки Збруч у нижній течії.
детальніше »»»

День спільної відповідальності перед планетою

26.04.10  |  

Щороку, 22 квітня, у дні весняного рівнодення – коли Сонце однаковою мірою дарує своє тепло землянам на Півдні та на Півночі – по всій планеті вшановується День Землі.
детальніше »»»

Відкрите звернення „Зберегти систему природно-заповідного фонду України”!

15.04.10  |  

Група громадських природоохоронних організацій, серед яких ЕГО „Зелений Світ”, звернулася до Президента і Прем’єр-міністра України із закликом не допустити руйнування природно-заповідного фонду України.
детальніше »»»

Світло та тіні Дністровського каньйону

11.02.10  |  Олександр Степаненко

10 лютого у бібліотеці Заліщицького коледжу ім. Є. Храпливого Національного аграрного університету об”єднання „Зелений Світ” відкрило виставку фотографії „Світло та тіні Дністровського каньйону”.
детальніше »»»

Розпочалися слухання проекту документу “Стратегія модернізації України. Бачення незалежних експертів”

20.12.09  |  

Нашій країні виповнилось 18 років. За ці роки ми так і не стали єдиним народом, політичною нацією, тобто сукупністю громадян держави, згуртованих спільною волею жити й рухатися у майбутнє разом, гордих за свою країну.
детальніше »»»

«Захистіть клімат! Не гальмуйте переговори!»

05.12.09  |  

«Захистіть клімат! Не гальмуйте переговори!» - з такою вимогою до можновладців звернулись українські громадські організації під час акції біля Міністерства охорони навколишнього середовища, яка відбулась 2 грудня.
детальніше »»»

Одне з природних чудес України – під загрозою!

29.10.09  |  Олександр Степаненко

Представники громадських природоохоронних організацій, туристичних агенцій, наукових закладів, що підтримали Всеукраїнську громадянську кампанію „Дністровська екологічна хвиля” 28 жовтня провели у Києві прес-конференцію для українських та іноземних ЗМІ.
детальніше »»»
Поширити інформацію