Об’єднання „Зелений Світ” представило у Чортківському державному медичному коледжі виставку фотографії „Світло та тіні Дністровського каньйону”.

24.03.11  |  Олександр Степаненко

Минулого року її вже могли побачити студенти Заліщицького коледжу Національного аграрного університету, Чортківського педагогічного училища імені О. Барвінського, Тернопільського національного педагогічного університету імені В. Гнатюка, а також - учасники робочої зустрічі з питань створення парку „Дністровський каньйон” та формування екологічної мережі у селищі Язловець Бучацького району.
детальніше »»»

Проект комплексної зеленої зони Чорткова підтримано районною радою

07.03.11  |  

детальніше »»»

„Зелений Світ” цього року приєднається до заходів національної кампанії “Зробимо Україну чистою!”

17.02.11  |  

Її мета - змінити ставлення українських громадян та влади до життєвого простору. Учасники кампанії планують залучити якомога більше людей до реальних дій з покращення довкілля, шляхом спільної організації масштабної акції очищення України від стихійних звалищ сміття.
детальніше »»»

Чи колись таки земельні ділянки продаватимуться у місті прозоро - через аукціон?

17.02.11  |  

Земельні питання у Чортківській міській раді вже не перший рік виступають головними каталізаторами неспокою. Але досі у Чорткові не було продано жодної земельної ділянки за прозорою процедурою земельних торгів! Хоча Земельний кодексом України визначено порядок обов’язкового продажу землі, що відводиться фізичним та юридичним особам для комерційних потреб. І хоча тіньовий ринок земель у місті безперечно, існує. За інформацію втаємничених у його справах осіб, вартість десяти соток містечкової землі сягає від 10 до 40 тисяч доларів. Приватизація земельних ділянок за останні роки крокує у місті семимильними кроками. Чому ж надходження від неї не потрапляють до міської казни?
детальніше »»»

Висновок державної екологічної експертизи робочого проекту Генеральний план міста Чортків Тернопільської області .

16.02.11  |  

Під час громадського обговорення проекту Комплексної зеленої зони Чорткова неодноразово порушувалося питання про відсутність Генплану міста, як базової містобудівної документації, що пройшла в установленому порядку державну експертизу.
детальніше »»»

15 лютого „Зелений Світ” представив у Народному домі виставку фотографії.

16.02.11  |  

Експозицію названо „Чортків, Стрітення...” В українській народній традиції свято Стрітення - то зима з літом „стрічається”, у церкві освячуються свічки і робляться прогнози погоди. Не надто часто згадується про зустріч людства в особі праведних Симона й Анни - з Сином Божим. Нехай так...
детальніше »»»

300 спартанців.. 30 спартанців.. 3 спартанці..

15.02.11  |  Андрій Мельничук, ініціатива «Тіні Гардаріки”

Рефлексії Андрія Мельничука на збори чортківської громадськості, ініційовані "Зеленим Світом"
детальніше »»»

Збори громадськості Чорткова 12 лютого схвалили робочі проекти ландшафтної оцінки земель та Схеми комплексної зеленої зони м. Чорткова, представлені фахівцями конструкторського бюро Національного лісотехнічного університету України!

13.02.11  |  

До участі у Зборах зареєструвалося 70 мешканців міста. За нашим підрахунком на початок зборів у залі Народного дому імені Катерини Рубчакової налічувалося 85 - 90 осіб, але зареєструвалися вочевидь не усі. Обговорення тривало майже три години...
детальніше »»»

Минуло 100 днів від дати виборів органів місцевого самоврядування. Ви хочете, щоб нова влада служила інтересам громади?

09.02.11  |  

Прийдіть 12 лютого о 13 - 00 до Народного Дому ім. К. Рубчакової на збори громадськості - на них серед іншого обговорюватиметься проект „Комплексної зеленої зони Чорткова”!
детальніше »»»

УВАГА – громадські слухання! Майбутнє парків та скверів Чорткова сьогодні дуже залежить від відповідальності та згуртованості міської громади!

22.01.11  |  

Ми вже повідомляли про розробку проектів ландшафтної оцінки та схеми комплексної зеленої зони м. Чорткова:
детальніше »»»
Поширити інформацію