Cтворити не можна відкладати

25.10.10  |  Олександр Степаненко

Минуло вже дев”ять місяців від підписання президентського Указу про створення Національного природного парку „Дністровський каньйон” – та жодних реальних дій на його виконання поки що не видно. Доля бюджетного фінансування не з’ясована, адміністрацію парку не створено, велика кількість унікальних природних пам”яток долини Дністра - одного з семи чудес України! - й надалі залишаються безгосподарними...
детальніше »»»

Зупинити зміни клімату на планеті неможливо без змін у людській свідомості та діях

13.10.10  |  

Багатократно сказано вже про техногенну людську могутність, що поставила Планету на межу екологічної катастрофи та виснаження природних ресурсів. Та невже усвідомлюючи це, ми не спроможні об”єднатися з усіма відповідальними людьми і стати не менш сильними у діях на порятунок життя на Землі?
детальніше »»»

10 жовтня місто Чортків приєднується до наймасштабнішої акції протидії змінам клімату в історії людства

07.10.10  |  

10 жовтня 2010 року (10/10/10) по всьому світу відбудеться Global Work Party - відзначення Всесвітнього Дня дій на захист клімату - найбільшої в історії екологічної акції. Організатором кампанії виступає Міжнародна ініціатива „350.org”. Наразі до цієї ініціативи вже приєднались учасники з 150 країн, що проведуть більш ніж 6000 різних акцій. І цей перелік щодня поповнюється! Практично в усіх областях України відбудуться сотні практичних заходів, покликаних об”єднати зусилля багатьох людей у протидії екологічній катастрофі.
детальніше »»»

“Dimidium facti, qui соeрit, habet”* - представлено перший етап розробки проекту ландшафтного аналізу території міста

01.10.10  |  Олександр Степаненко

30 вересня проведено робочу зустріч місцевої влади та громадськості з групою співробітників проектно-конструкторського бюро Національного лісотехнічного університету України, що розробляє проект ландшафтного аналізу, санітарно-гігієнічної оцінки території Чортківської міської ради та комплексної зеленої зони міста.
детальніше »»»

Заповідати - означає дарувати найкраще найдорожчим людям

09.09.10  |  

Цей підхід було реалізовано й при проведенні літньої молодіжної школи з питань природно-заповідної справи та екологічної мережі, щойно проведеної ЕГО „Зелений Світ” у партнерстві з Національним екологічним центром України (НЕЦУ), природним заповідником „Карадазький” та за підтримки Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні.
детальніше »»»

Шануємо Природу і Право

01.09.10  |  

27 серпня завершилася Перша молодіжна школа з гуманітарних питань екології та охорони Природи, проведена ЕГО „Зелений Світ” за підтримки Представництва Фонду імені Гайнріха Бьолля в Україні.
детальніше »»»

Якими бути паркам та скверам Чорткова у майбутньому?

14.08.10  |  

Розпочато розробку нової містобудівної документації
детальніше »»»

ЕГО Зелений Світ анонсує проведення Молодіжної школи з питань природно-заповідної справи та екологічної мережі.

16.07.10  |  

Школу буде проведено 1 - 6 вересня 2010 року у партнерстві з Національним екологічним центром України (НЕЦУ) та Карадазьким природним заповідником.
детальніше »»»

За клопотаннями ЕГО Зелений Світ у області створено три нових об єкти природно-заповідного фонду.

15.07.10  |  

З повідомлення на сайті Міністерства охорони навколишнього природного середовища 13.07.2010 http://www.menr.gov.ua/cgi-bin/go?node=6206 В області оголошено нові об’єкти природно-заповідного фонду
детальніше »»»

Міжнародний день Дністра ЕГО „Зелений Світ” відзначило проведенням моніторингового туру до Бучацького району, у район історичного містечка Золотий Потік.

14.07.10  |  Олександр Степаненко

У подорожі взяли участь співробітники Інституту екології Карпат НАНУ та ініціативи „Тіні Гардаріки” (http://www.tinigard.info). Тур реалізовано при організаційному сприянні 1-го заступника Голови Бучацької райдержадміністрації В. Григоришина.
детальніше »»»
Поширити інформацію