УКР

Зустрічайте на Тернопіллі Мандрівний фестиваль Docudays UA-2023!

18.11.23  |  Олександр Степаненко

Мандрівний міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA відбудеться в Україні й під час війни! Загалом він відвідає 22 області України та кілька країн закордоння. А містами та селами Тернопільщини фестиваль мандруватиме з 27 листопада по 23 грудня. Відкриття цьогорічної програми Мандрівного Docudays UA – у Заліщиках. Зустрічайте вже 27 листопада!
детальніше »»»

Владислав Шафер: "Прагнути до збереження обличчя рідної землі..."

16.06.23  |  Олександр Степаненко

Статтю про науковий внесок Владислава Шафера у природно-заповідну справу на Східній Галичині було подано нами на конференцію у Заліщиках, приурочену до 125-річчя Національного університету біоресурсів і природокористування України
детальніше »»»

Пам’ятці природи «Гіпсові Говди» - БУТИ!

24.01.23  |  Олександр Степаненко

ЕГО «Зелений Світ» адресував чергове звернення щодо створення комплексної пам’ятки природи загальнодержавного значення "Гіпсові говди"
детальніше »»»

Чортків у пошуках чистої питної води

05.01.23  |  Олександр Степаненко

Життя народилося у воді. Так стверджує Біблія: “І сказав Бог: ”Нехай вода вироїть дрібні істоти, душу живу, і птаство, що літає над землею...” (Книга Буття, 1, 20). Не заперечують їй у цьому і сучані наукові теорії. Життя взагалі можна вважати особливою формою існування води – її у наших тілах більше 60%. Про це не зайвим буде нагадувати щодня.
детальніше »»»

Дерева та пам’ять залишаться

07.04.22  |  

Навесні варто садити дерева, навіть у трагічні часи
детальніше »»»

ЕГО "Зелений Світ" підтримує звернення до країн-членів НАТО

05.03.22  |  

Більше 100 українських громадських організацій підтримують звернення до країн-членів НАТО з вимогою захистіти українське небо і весь світ від катастрофи
детальніше »»»

Будьте з Україною! Покінчіть із світовою залежністю від викопного палива, яка живить путінську воєнну машину!

03.03.22  |  

Українська кліматична мережа підтримала звернення до урядів світу щодо ембарго на викопне паливо з Росії: нафту, газ, вугілля
детальніше »»»

Стоп маніпуляціям - екоактивісти не терористи!

10.12.21  |  

ЕГО "Зелений Світ" підтримує відкриту "Заяву про неприпустимість маркування екологічних активістів екотерористами"
детальніше »»»

Час збирати каміння

21.11.21  |  

20 листопада у чортківській «Бібліотеці на вулиці Зеленій» відкрилася фотовиставка «Мультикультурна спадщина Тернопілля в світлинах», яка цього року вже побувала в Збаражі та Тернополі разом з Мандрівним фестивалем Docudays UA.
детальніше »»»

Про точки дотику і суперечності між цінностями прав людини та екологічної етики - на Docudays UA

12.11.21  |  Олександр Степаненко

Першим загальнодоступним для онлайн-перегляду та дискусії в програмі Мандрівного Docudays UA на Тернопіллі був фільм «Тваринне чуття» режисерів Емми Дейві і Пітера Меттлера, знятий за участі екофілософа Девіда Абрама.
детальніше »»»
Поширити інформацію