УКР

Тур „Чортків – Добродзень”: міст порозуміння та партнерства

30.06.13  |  Олександр Степаненко

16 - 23 червня відбувся тур ЕГО "Зелений Світ" до польського міста Добродзеня  
детальніше »»»

Тур „Чортків – Добродзень”: міст порозуміння та партнерства

25.06.13  |  Олександр Степаненко

ЕГО «Зелений Світ» організував до Добродзеня, що став можливим завдяки запрошенню Бурмістра польського містечка, котре є багаторічним іноземним партнером Чорткова, та організаційній підтримці тамтешнього клубу велотуризму «Єдносляд»
детальніше »»»

У Тернополі увічнено пам’ять про Миколу Чайковського

23.05.13  |  

Вчора на будинку у Тернополі, в якому проживав видатний природодослідник та природоохоронець Микола Чайковський, відкрито меморіальну дошку.    
детальніше »»»

Національний екоцентр назвав 18 травня днем екологічної жалоби в Україні

17.05.13  |  

Ліквідація територіальних підрозділів Мінприроди України, здійснена в ході президентської адмінреформи, стала апофеозом "покращення" у природоохоронній політиці, що може завершитися повним її крахом
детальніше »»»

10 років тому у Києві було підписано Карпатську конвенцію – саме на часі перші підсумки та пошук нових шляхів реалізації її цілей

12.05.13  |  Олександр Степаненко

«Карпати є унікальним природним скарбом визначної краси та екологічної цінності, важливим центром біорізноманіття, головним водозбором великих річок, необхідним середовищем існування та притулком для багатьох видів рослин і тварин, які знаходяться під загрозою зникнення та найбільшою у Європі територією з незайманими лісами» - цими словами розпочинається текст преамбули Карпатської конвенції, наймолодшої на Європейському континенті міжнародної правової угоди високого рівня в сфері довкілля та сталого розвитку.
детальніше »»»

Вийшов друком аналітичний огляд, присвячений проблематиці природно-заповідної справи в Україні.

10.05.13  |  

Його автори – а це лідери авторитетних громадських організацій (НЕЦУ, ЕПЛ, «Печеніги, «Екологія і світ») - відзначають, що після нетривалого проміжку часу у 2008 – 2010 роках, коли спостерігався найбільший сплеск у розвитку заповідних територій, у 2011 – 2012 роках розпочався різкий занепад галузі, охарактеризований ними, як «льодовиковий період».
детальніше »»»

Новий чотирирічний проект Програми розвитку ООН в Україні. Усі в очікуванні...

23.04.13  |  Олександр Степаненко

Програма розвитку ООН провела 22 квітня у Києві конференцію - з метою обговорення з усіма зацікавленими сторонами та формування пріоритетів нового чотирирічного проекту «Демократизація, права людини та розвиток громадянського суспільства в Україні».
детальніше »»»

ЕГО «Зелений Світ» ініціював проведення круглого столу, присвяченого 10-й річниці підписання Карпатської конвенції

31.03.13  |  Олександр Степаненко

Круглий стіл «10 років Карпатської конвенції в Україні: досягнення, не реалізовані можливості, ризики, перспективи» буде проведено 10 травня 2013 року у Національному природному парку «Гуцульщина»
детальніше »»»

Мінус 13 за Цельсієм – температура, при якій лелеки замерзають, але ромські діти на засніженому смітнику продовжують жваво перебирати відходи.

25.03.13  |  

Вранці було саме стільки, 13 нижче нуля. До того ж впродовж доби - пронизливий вітер та заметіль. Відразу після нашого звернення по місцевому радіо – з проханням підгодовувати перелітних птахів - люди почали телефонувати.
детальніше »»»

Доповідь про дотримання прав людини – поглиблення кризових явищ пропорційне бездіяльності суспільства

16.03.13  |  Олександр Степаненко

ЕГО «Зелений Світ», «Гельсінська ініціатива-ХХІ» та приймальня Української Гельсінської спілки з прав людини (УГСПЛ) у Тернополі провели прес-конференцію, на якій представили щорічну доповідь правозахисних організацій «Права людини в Україні – 2012».
детальніше »»»
Поширити інформацію