УКР

14 березня - громадянські акції проти ГЕС-оманії у Карпатах, приурочені до міжнародного "Дня дій проти гребель, за річки, воду та життя"

15.03.13  |  Олександр Степаненко


детальніше »»»

Ваших ГЕС надто багато - Карпати у нас одні

14.03.13  |  

Під таким гаслом пройшла у Чорткові публічна громадянська акція, приурочена до міжнародного "Дня дій проти дамб, за річки, воду і життя" 14 березня
детальніше »»»

“Зелений Світ» підтримав громадянську кампанію проти законодавчого дозволу полювати на заповідних територіях. Вже вчетверте…

04.03.13  |  Олександр Степаненко

13 лютого регіонал Барвіненко зареєстрував у Парламенті Законопроект № 2286 "Про внесення змін до Закону України "Про природно-заповідний фонд України (про екологічний і мисливський туризм)"
детальніше »»»

Щорічна доповідь правозахисних організацій «Права людини в Україні – 2012».

28.02.13  |  


детальніше »»»

Представлено щорічну доповідь правозахисних організацій «Права людини в Україні – 2012».

27.02.13  |  Олександр Степаненко

27 лютого 2013 року Українська Гельсінська спілка з прав людини представила у Агентстві «Інтерфакс-Україна» щорічну доповідь правозахисних організацій «Права людини в Україні – 2012».
детальніше »»»

Екологічні права. Розділ Доповіді правозахисних організацій "Права людини в Україні, 2012 рік"

27.02.13  |  

Екологічні права - Розділ Доповіді правозахисних організацій "Права людини в Україні, 2012" рік
детальніше »»»

Для когось Дністер – джерело життя, для когось – незбагненний Божий дар усім нам… Та схоже, що Мінприроди бачить у ньому лише родовище будівельних матеріалів

22.02.13  |  Олександр Степаненко

Для когось Дністер – джерело життя, для когось – незбагненний Божий дар усім нам… Та схоже, що Мінприроди бачить у ньому лише родовище будівельних матеріалів Нещодавно стало відомо, що Державна служба геології та надр України, яка перебуває в структурі Мінприроди, звернулася до Тернопільської обласної ради з пропозицією погодити комерційний видобуток річкового гравію просто з русла Дністра на землях водного фонду Добрівлянської сільської ради – не зважаючи на те, що йдеться про територію Національного природного парку «Дністровський каньйон».
детальніше »»»

Конференція «Через знання про трагедію Голокосту – до повернення історичної пам’яті та людської єдності», 24 січня 2013 року, Чортків

28.01.13  |  

Історичну конференцію з такою назвою організовано «Гельсінською ініціативою-ХХІ». Партнерами у її проведенні були: Єпархіальне управління Бучацької єпархії Української греко-католицької церкви та ЕГО «Зелений Світ».
детальніше »»»

«Judenrein» краю тривалістю у сім десятиліть

26.01.13  |  Олександр Степаненко

Історичну конференцію «Через знання про трагедію Голокосту – до повернення історичної пам’яті та людської єдності» проведено 24 січня у Чорткові за ініціативою «Гельсінської ініціативи-ХХІ». Партнерами у її проведенні були: Єпархіальне управління Бучацької єпархії Української греко-католицької церкви та ЕГО «Зелений Світ».
детальніше »»»

Фінансовий звіт «Екологічно- гуманітарного об’єднання «Зелений Світ» за 2012 рік

04.01.13  |  

детальніше »»»
Поширити інформацію