УКР

Врятуємо Карпати від забудови малими ГЕС!

12.03.12  |  

У Тернополі 14 березня 2012 року з 12 00 до 15 00 на Театральному майдані відбудеться громадянська акція, присвячена проблемі масового будівництва в Карпатському регіоні малих гідроелектростанцій.
детальніше »»»

Не потече вода Черемоша-ріки, куди їй велять новітні більшовики!

07.03.12  |  

Останнім часом неспокій у місцевих громадах, у середовищі туристів-водників таприродоохоронців збурюють звістки про початки реалізації воістину циклопічної програмибудівництва гідроелектростанцій на гірських річках Карпатського краю.
детальніше »»»

До української влади наближається УПО – великий і жахливий

24.02.12  |  Олександр Степаненко

Ані для кого не є новиною, що хвиля симпатій до України, котру здійняли «помаранчеві» події 2004 - 2005 років, з часом як то кажуть «зійшла на пси».
детальніше »»»

Фінансовий звіт «Екологічно- гуманітарного об’єднання Зелений Світ» про роботу громадської приймальні УГСПЛ у м. Тернополі за 2011 рік

23.02.12  |  

детальніше »»»

Екологічні права. Розділ Доповіді правозахисних організацій Права людини в Україні, 2011 рік

13.02.12  |  

детальніше »»»

Принцип «Я є життя» за Швейцером: практикум плюс фотосесія

30.01.12  |  

Вранці було «мінус 25» за Цельсієм. У багатьох міських будинках підмерзають водопровідні мережі і їхні мешканці починають потроху скиглити над своєю долею. Але зауважмо - є й ті, кому незамерзлої води гостро бракує у річці. От навколо промивини, що під мостом на Долішню Вигнанку, щодня збирається з півсотні диких качок. Сама ж промивина зо дня у день меншає.
детальніше »»»

Ходіння за інформацією тривалістю більш ніж у рік завершилося у залі судового засідання - вперте небажання чиновника відповідати на інформаційні запити визнано протиправним

12.01.12  |  Олександр Степаненко

Перемогою завершилося сьогодні третє по рахунку судове засідання Чортківського районного суду Тернопільської області у адміністративній справі за позовом громадянина Олександра Степаненка до Управління Держкомзему у Бережанському районі про порушення права на доступ до публічної інформації…
детальніше »»»

Які права мають громадяни у сфері управління лісовим господарством та наскільки вони реалізуються на практиці?

29.12.11  |  

Автори Конституції України (стаття 13) заклали до неї фундаментальний принцип: усі природні ресурси в межах території країни є власністю українського народу, який делегує своє право власника державі та місцевому самоврядуванню . 38-а стаття Основного закону також наділяє громадян правом управління державними справами – котре вочевидь поширюється й на сферу природоохоронної політики та управління природними ресурсами. Крім того, кожного громадянина Конституція наділила правом користування природними об’єктами, що перебувають у власності народу.
детальніше »»»

Міжнародний рік лісів – додатковий шанс для змін у лісовій політиці.

29.12.11  |  

Беручи до уваги катастрофічний стан лісів планети, Організація об’єднаних націй ще 2006 року заявила про свій намір проголосити нинішній рік Міжнародним Роком лісів, і закликала уряди, неурядові організації, приватний сектор, пресу докладати всіх зусиль для підвищення поінформованості громадськості та розвитку програм із невиснажливого використання, збереження та збалансованого розвитку лісів.
детальніше »»»

ЗАКОНОДАВЧЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРІ НЕЗАКОННИХ РУБОК ДЕРЕВИНИ

29.12.11  |  

Микола Чернявський, кандидат сільськогосподарських наук, доцент Національного лісотехнічного університету України, експерт програми ENPI-FLEG «Удосконалення систем правозастосування й управління в лісовому секторі», проекту розвитку лісового господарства «FORZA» та проекту «Дотримання прав громадян у сфері користування природними ресурсами у Тернопільській області»
детальніше »»»
Поширити інформацію