Події / Події організації

Шануємо Природу і Право

01.09.2010

27 серпня завершилася Перша молодіжна школа з гуманітарних питань екології та охорони Природи, проведена ЕГО „Зелений Світ” за підтримки Представництва Фонду імені Гайнріха Бьолля в Україні.

Її учасниками були двадцятеро молодих людей, що представляли громадські організації, ЗМІ та навчальні заклади з усіх регіонів країни.

Високу якість лекційного курсу забезпечила участь у школі справжніх знавців свого предмету: Геннадія Марушевського (питання екологічної філософії, етики, сталого розвитку) та Євгена Захарова (концепція прав людини та свободи інформації). Секретами успіху екологічної журналістики ділився Володимир Березін, екологічного виховання засобами мистецтва - Анатолій Льовін...

Вечірні години вдалося заповнити роботою імпровізованого кінозалу та концертів: як самодіяльних, так і професійних (бард Борис Філіпський). Самі учасники всерйоз та жартома коментували події школи у Інтернет-газеті „Дуже зелена правда” (шеф-редактор - Ірина Бондаренко http://www.facebook.com/group.php?gid=102137693179654&v=app_2344061033) ...

Хочеться сподіватися, що слово, мовлене на школі, сприятиме формуванню екологічного, гуманістичного та правового світогляду у середовищі молодих людей. І що врешті-решт воно проросте живими справами. Адже як відомо, справжня етика розпочинається там, де закінчуються розмови (Арнольд Швейцер). А справжні права - вочевидь не ті, що влада поблажливо „дарує” посполитим громадянам.

Фотохроніку окремих епізодів школи можна проглянути тут

Олександр Степаненко

Поширити інформацію