Публікації / Екологічні права

Наміри ПАТ «Укргідроенерго» збудувати каскад ГЕС на Дністровському каньйоні є правовою, економічною та екологічною авантюрою

02.03.2016

Напередодні сесії Тернопільської обласної ради, що має відбутися 3 березня, ЕГО «Зелений Світ» оприлюднив власну позицію стосовно планів ПАТ «Укргідроенерго» збудувати каскад ГЕС на Дністрі

ЕГО «Зелений Світ» пропонує обласній раді ухвалити рішення про повну заборону будівництва ГЕС на Дністрі у межах Тернопільської області та звернутися до Уряду з пропозицією не фінансувати  роботи з розроблення цього протизаконного та екологічно небезпечного проекту.

Натомість давно на часі ратифікація Верховною Радою україно-молдовського  «Договору про співробітництво у сфері охорони та сталого розвитку басейну річки Дністер», підписаного ще у 2012 році.

Зважаючи на тривалу і надзвичайно низьку водність річок дністровського басейну, що спостерігається у останні роки, ЕГО «Зелений Світ» пропонує також розробити Державну програму екологічного оздоровлення Дністра. Концепція  такої програми давно розроблена Мінприроди. Стрижнем програми повинні стати системні дії по наближенню басейну Дністра до природного стану.

Повний текст позиції  ЕГО «Зелений Світ» стосовно ГЕС на Дністрі можна завантажити звідси

 


Поширити інформацію