Черговий заповідний об єкт створено за поданням ЕГО Зелений Світ - вже четвертий впродовж 2010 року

20.09.10  |  

Сесією обласної ради вже вдруге за поточний рік підтримано пропозиції Держуправління охорони навколишнього природного середовища в Тернопільській області
детальніше »»»

Заповідати - означає дарувати найкраще найдорожчим людям

09.09.10  |  

Цей підхід було реалізовано й при проведенні літньої молодіжної школи з питань природно-заповідної справи та екологічної мережі, щойно проведеної ЕГО „Зелений Світ” у партнерстві з Національним екологічним центром України (НЕЦУ), природним заповідником „Карадазький” та за підтримки Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні.
детальніше »»»

Шануємо Природу і Право

01.09.10  |  

27 серпня завершилася Перша молодіжна школа з гуманітарних питань екології та охорони Природи, проведена ЕГО „Зелений Світ” за підтримки Представництва Фонду імені Гайнріха Бьолля в Україні.
детальніше »»»

ЕГО Зелений Світ анонсує проведення Молодіжної школи з питань природно-заповідної справи та екологічної мережі.

16.07.10  |  

Школу буде проведено 1 - 6 вересня 2010 року у партнерстві з Національним екологічним центром України (НЕЦУ) та Карадазьким природним заповідником.
детальніше »»»

Звернення до Президента України.

08.06.10  |  

4 червня 2010 року ЕГО „Зелений Світ” направив офіційне звернення Президентові України В. Януковичу Голові Верховної Ради України В. Литвину, Генеральному Прокурору України О. Медведьку з приводу дій органів влади та міліції м. Харкова у конфлікті довкола прокладання автомобільної дороги через історичний Парк імені Горького.
детальніше »»»

Засекречення генеральних планів міст України – стратегічна необхідність чи рудимент закритого суспільства?

27.04.10  |  

23 квітня 2010 року представник ЕГО „Зелений Світ” Олександр Степаненко взяв участь у всеукраїнському круглому столі «Засекречення генеральних планів міст України – стратегічна необхідність чи рудимент закритого суспільства?», організованому у інформаційній агенції „Укрінформ” Східноукраїнськиим центром громадських ініціатив.
детальніше »»»

Відкрите звернення „Зберегти систему природно-заповідного фонду України”!

15.04.10  |  

Група громадських природоохоронних організацій, серед яких ЕГО „Зелений Світ”, звернулася до Президента і Прем’єр-міністра України із закликом не допустити руйнування природно-заповідного фонду України.
детальніше »»»

Майбутній Президент ще не посів свого крісла, а колюче попередження йому вже підклали...

25.12.09  |  

На фініші президентської виборчої кампанії громадські природоохоронні організації звертають увагу на слабкість передвиборчих програм, відсутність у них бачення шляхів подолання екологічної кризи та переходу країни до сталого розвитку. 23 грудня представники декількох з них провели в агенції „Укрінформ” прес-конференцію, на якій оприлюднили свій аналіз екологічної складової у програмах усіх кандидатів.
детальніше »»»

Розпочалися слухання проекту документу “Стратегія модернізації України. Бачення незалежних експертів”

20.12.09  |  

Нашій країні виповнилось 18 років. За ці роки ми так і не стали єдиним народом, політичною нацією, тобто сукупністю громадян держави, згуртованих спільною волею жити й рухатися у майбутнє разом, гордих за свою країну.
детальніше »»»

«Захистіть клімат! Не гальмуйте переговори!»

05.12.09  |  

«Захистіть клімат! Не гальмуйте переговори!» - з такою вимогою до можновладців звернулись українські громадські організації під час акції біля Міністерства охорони навколишнього середовища, яка відбулась 2 грудня.
детальніше »»»
Поширити інформацію