Одне з природних чудес України – під загрозою!

29.10.09  |  Олександр Степаненко

Представники громадських природоохоронних організацій, туристичних агенцій, наукових закладів, що підтримали Всеукраїнську громадянську кампанію „Дністровська екологічна хвиля” 28 жовтня провели у Києві прес-конференцію для українських та іноземних ЗМІ.
детальніше »»»

Симпатичні молоді люди, білі ведмеді і панди закликали тернополян зробити свій внесок у справу боротьби із зміною клімату

20.10.09  |  

З 18 по 26 жовтня 2009 року містами України подорожував інформаційний тур "Клімат змінюється! Час діяти разом!". Тур стартував в Ужгороді, а після Львова його команда, сформована з представників Робочої групи українських громадських організацій з питань зміни клімату та Всесвітнього Фонду Природи (WWF), відвідала Тернопіль. Цей захід є частиною європейського туру Всесвітнього Фонду Природи (WWF), пов’язаного з темою зміни клімату, що проходить в Угорщині, Румунії, Болгарії, Австрії, Сербії й Україні.
детальніше »»»

„Крига скресла” у справі створення національного природного парку Дністровський каньйон !

19.10.09  |  Олександр Степаненко

Нарешті! Бучацькою райдержадміністрацією (РДА) було підписано документи про погодження відведення земельних ділянок до національного парку!
детальніше »»»

Район на перепутті: розвивати заповідну справу та екологічний туризм, чи розробляти надра?

28.07.09  |  

10 – 12 липня в рамках всеукраїнської громадянської кампанії «Дністровська екологічна хвиля» було проведено інформаційний тур до Борщівського району Тернопільщини
детальніше »»»

Представлення доповіді Права людини в Україні - 2008

28.06.09  |  

25 червня 2009 року в інформаційному агентстві "УНІАН" відбулась прес-конференція лідерів Української Гельсінської спілки з прав людини (УГСПЛ)
детальніше »»»

Декларація цілей громадянської кампанії Дністровська екологічна хвиля

23.06.09  |  

детальніше »»»

На Дністрі підіймається хвиля...

19.06.09  |  

19 червня на обласному Екофорумі у с. Коропець представники ЕГО «Зелений Світ» оголосили про початок активних дій у проекті „Реалізація права громадянської участі у справі створення національного природного парку „Дністровський каньйон”.
детальніше »»»

Кожен інший, але всі рівні – у правах.

17.12.08  |  

детальніше »»»

Хто найбільше порушував права людини в 2008 році?

10.12.08  |  

10 грудня в приміщенні Інформаційного агентства УНІАН відбулась прес-конференція Української Гельсінської спілки з прав людини.
детальніше »»»

Міжнародний День захисту клімату: люди і білі ведмеді – разом.

24.11.08  |  

детальніше »»»
Поширити інформацію