Врятуймо спадщину Дзвенигорода !

26.12.23  |  Олександр Степаненко

«Зелений Світ» звернувся до адміністрації Національного природного парку «Дністровський каньйон» з ініціативою взяти під свою опіку пам’ятки природної та історико-культурної спадщини історичного поселення Дзвенигород.
детальніше »»»

Зустрічайте на Тернопіллі Мандрівний фестиваль Docudays UA-2023!

18.11.23  |  Олександр Степаненко

Мандрівний міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA відбудеться в Україні й під час війни! Загалом він відвідає 22 області України та кілька країн закордоння. А містами та селами Тернопільщини фестиваль мандруватиме з 27 листопада по 23 грудня. Відкриття цьогорічної програми Мандрівного Docudays UA – у Заліщиках. Зустрічайте вже 27 листопада!
детальніше »»»

Владислав Шафер: "Прагнути до збереження обличчя рідної землі..."

16.06.23  |  Олександр Степаненко

Статтю про науковий внесок Владислава Шафера у природно-заповідну справу на Східній Галичині було подано нами на конференцію у Заліщиках, приурочену до 125-річчя Національного університету біоресурсів і природокористування України
детальніше »»»

Пам’ятці природи «Гіпсові Говди» - БУТИ!

24.01.23  |  Олександр Степаненко

ЕГО «Зелений Світ» адресував чергове звернення щодо створення комплексної пам’ятки природи загальнодержавного значення "Гіпсові говди"
детальніше »»»

Чортків у пошуках чистої питної води

05.01.23  |  Олександр Степаненко

Життя народилося у воді. Так стверджує Біблія: “І сказав Бог: ”Нехай вода вироїть дрібні істоти, душу живу, і птаство, що літає над землею...” (Книга Буття, 1, 20). Не заперечують їй у цьому і сучані наукові теорії. Життя взагалі можна вважати особливою формою існування води – її у наших тілах більше 60%. Про це не зайвим буде нагадувати щодня.
детальніше »»»

Дерева та пам’ять залишаться

07.04.22  |  

Навесні варто садити дерева, навіть у трагічні часи
детальніше »»»

Стоп маніпуляціям - екоактивісти не терористи!

10.12.21  |  

ЕГО "Зелений Світ" підтримує відкриту "Заяву про неприпустимість маркування екологічних активістів екотерористами"
детальніше »»»

Заява про необхідність збереження Держводагентства при Міндовкіллі

24.12.20  |  

Офіс Президента України, Кабінет Міністрів України, Денисе Шмигалю, просимо Вас уважно віднестися до можливого рішення про перепідпорядкування Держводагентства МінАПК
детальніше »»»

Відкриваємо "двері до правосуддя"

23.12.20  |  Олександр Степаненко

"Кіноклуб на вулиці Зеленій" відкриває проект "Двері до правосуддя". Ті, хто цікавиться неігровим гуманістичним кіно, знають, що такий клуб діє у Чорткові ще від 2014 року. Ініціатива його створення належала громадським організаціям ЕГО "Зелений Світ" та ГО "Гельсінська ініціатива-ХХІ". Він входить до всеукраїнської мережі кіноклубів Docudays UA.
детальніше »»»

Збережемо "Гіпсові Говди" !

18.11.20  |  

ЕГО "Зелений Світ" підтримує ініціативу створення комплексної пам’ятки природи загальнодержавного значення "Гіпсові говди" на території Товстенської громади Чортківського району Тернопільської області
детальніше »»»
Поширити інформацію