УКР

Восьма робоча зустріч Української річкової мережі - цього разу на нижньому Дністрі.

11.07.11  |  

23 - 27 червня в Одеській області відбулася 8-а робоча зустріч Української річкової мережі. ЕГО „Зелений Світ” представив на ній ілюстровані доповіді: стосовно причин та наслідків катастрофічного паводку 2008 року у Західній Україні та з питань створення Національного природного парку (НПП) „Дністровський каньйон”.
детальніше »»»

Чи варто й з розробки надр влаштовувати екологічну катастрофу ?

23.05.11  |  

У травні „Зелений Світ” отримав тривожного листа від групи мешканцівсела Пилипче Борщівського району. Люди знову занепокоєні планами приватногопідприємства „Скала-Інтер” розпочати розробку родовища гіпсів на території їхньогосела. Впродовж кількох років Пилипченська сільрада не давала згоди на зміну цільовогопризначення орних земель, які були скуплені підприємством у мешканців села - людисподівалися, що без дозволу сільради підприємство не зможе відкрити кар’єр.
детальніше »»»

Фінансовий звіт за проектом: „Реалізація права громадської участі у становленні Національного природного парку „Дністровський каньйон” та розвитку регіональної екологічної мережі”.

13.05.11  |  

детальніше »»»

Невже полювання на диких тварин може стати елементом екологічного туризму на заповідних територіях?!

29.04.11  |  

19 квітня у Верховній Раді зареєстровано ? 8405 законопроект "Про внесення змін до Закону України" Про Природно-заповідний фонд України " (щодо екологічного та мисливського туризму)" народних депутатів В. Каплієнка, І. Рибакова і В. Камчатного.
детальніше »»»

Нехай би кожен день був Днем Землі!

25.04.11  |  

День Землі 22 квітня - це не звичайний день. Це знаменна дата, яка ось вже більше 40 років відзначається в усьому світі. День Землі покликаний нагадати усім нам: старим і молодим, багатим і бідним, віруючим й атеїстам, що у нас є знання, прагнення і можливості, щоб вирішити екологічні проблеми.
детальніше »»»

Фотохроніка волонтерських акцій, приурочених до Дня Землі

21.04.11  |  


детальніше »»»

Акція Зеленого Світу та Ковчегу з очищення Угринської стінки від сміття

17.04.11  |  


детальніше »»»

Над прірвою в смітті

17.04.11  |  Олександр Степаненко

Угринська стінка - місце унікальне. За різноманіттям флори, кількістю червонокнижних видів з ним у околицях Чорткова може зрівнятися хіба що ділянка лісу Звіринець у річковій долині нижче передмістя Бердо... Лише тут - практично поруч з містом - можна побачити місця, де зростає сон-трава (Pulsatilla grandis) та ясенець білий (Dictamnus albus) - знаменита „Неопалима Купина”. Хоч не так давно місць із збереженою автентичною степовою та скельною рослинністю у районі було чимало.
детальніше »»»

Позбудьмося сміття на своїй Землі та у своїх душах!

09.04.11  |  

Наші міста встелені сміттям. Не хтось невідомий, а ми самі перетворили парки й береги річок, вулиці й дитячі майданчики на огидні смітники. Придивися, скільки людей бездумно кидає під ноги недопалок чи пакет, пляшку чи гумку.
детальніше »»»

Об’єднання „Зелений Світ” представило у Чортківському державному медичному коледжі виставку фотографії „Світло та тіні Дністровського каньйону”.

24.03.11  |  Олександр Степаненко

Минулого року її вже могли побачити студенти Заліщицького коледжу Національного аграрного університету, Чортківського педагогічного училища імені О. Барвінського, Тернопільського національного педагогічного університету імені В. Гнатюка, а також - учасники робочої зустрічі з питань створення парку „Дністровський каньйон” та формування екологічної мережі у селищі Язловець Бучацького району.
детальніше »»»
Поширити інформацію