УКР

Фінансовий звіт «Екологічно- гуманітарного об’єднання Зелений Світ» за 2010 рік

28.02.11  |  

детальніше »»»

Заручники земельного безладу

25.02.11  |  

Сільські голови масово потрапляють на лаву підсудних, начебто така незавидна роль передбачена посадовою інструкцією… У переважній більшості їх судять за оборудки із землею. Недосконале земельне законодавство спричиняє правові конфузи: за однакові або схожі злочини сільських війтів засуджують за різними статтями Кримінального кодексу.
детальніше »»»

Екологічні права. Розділ Доповіді правозахисних організацій Права людини в Україні, 2009 - 2010 роки

24.02.11  |  

детальніше »»»

„Зелений Світ” цього року приєднається до заходів національної кампанії “Зробимо Україну чистою!”

17.02.11  |  

Її мета - змінити ставлення українських громадян та влади до життєвого простору. Учасники кампанії планують залучити якомога більше людей до реальних дій з покращення довкілля, шляхом спільної організації масштабної акції очищення України від стихійних звалищ сміття.
детальніше »»»

Чи колись таки земельні ділянки продаватимуться у місті прозоро - через аукціон?

17.02.11  |  

Земельні питання у Чортківській міській раді вже не перший рік виступають головними каталізаторами неспокою. Але досі у Чорткові не було продано жодної земельної ділянки за прозорою процедурою земельних торгів! Хоча Земельний кодексом України визначено порядок обов’язкового продажу землі, що відводиться фізичним та юридичним особам для комерційних потреб. І хоча тіньовий ринок земель у місті безперечно, існує. За інформацію втаємничених у його справах осіб, вартість десяти соток містечкової землі сягає від 10 до 40 тисяч доларів. Приватизація земельних ділянок за останні роки крокує у місті семимильними кроками. Чому ж надходження від неї не потрапляють до міської казни?
детальніше »»»

Висновок державної екологічної експертизи робочого проекту Генеральний план міста Чортків Тернопільської області .

16.02.11  |  

Під час громадського обговорення проекту Комплексної зеленої зони Чорткова неодноразово порушувалося питання про відсутність Генплану міста, як базової містобудівної документації, що пройшла в установленому порядку державну експертизу.
детальніше »»»

15 лютого „Зелений Світ” представив у Народному домі виставку фотографії.

16.02.11  |  

Експозицію названо „Чортків, Стрітення...” В українській народній традиції свято Стрітення - то зима з літом „стрічається”, у церкві освячуються свічки і робляться прогнози погоди. Не надто часто згадується про зустріч людства в особі праведних Симона й Анни - з Сином Божим. Нехай так...
детальніше »»»

15 лютого „Зелений Світ” представив у Народному домі виставку фотографії

16.02.11  |  


детальніше »»»

300 спартанців.. 30 спартанців.. 3 спартанці..

15.02.11  |  Андрій Мельничук, ініціатива «Тіні Гардаріки”

Рефлексії Андрія Мельничука на збори чортківської громадськості, ініційовані "Зеленим Світом"
детальніше »»»

Фотохроніка Зборів громадськості з розгляду робочих проектів ландшафтної оцінки земель та Схеми комплексної зеленої зони Чорткова

13.02.11  |  


детальніше »»»
Поширити інформацію