УКР

Збори громадськості Чорткова 12 лютого схвалили робочі проекти ландшафтної оцінки земель та Схеми комплексної зеленої зони м. Чорткова, представлені фахівцями конструкторського бюро Національного лісотехнічного університету України!

13.02.11  |  

До участі у Зборах зареєструвалося 70 мешканців міста. За нашим підрахунком на початок зборів у залі Народного дому імені Катерини Рубчакової налічувалося 85 - 90 осіб, але зареєструвалися вочевидь не усі. Обговорення тривало майже три години...
детальніше »»»

Брошура „Планування території та використання земельних ресурсів: оцінка та участь громадськості”

11.02.11  |  

У рамках діяльності за проектом „Реалізація права громадської участі у вирішенні питань планування та забудови населених пунктів” у м. Чорткові Тернопільської області ЕГО «Зелений Світ» видано брошуру „Планування території та використання земельних ресурсів: оцінка та участь громадськості”.
детальніше »»»

Минуло 100 днів від дати виборів органів місцевого самоврядування. Ви хочете, щоб нова влада служила інтересам громади?

09.02.11  |  

Прийдіть 12 лютого о 13 - 00 до Народного Дому ім. К. Рубчакової на збори громадськості - на них серед іншого обговорюватиметься проект „Комплексної зеленої зони Чорткова”!
детальніше »»»

Президент таки прислухався до критики одіозного закону організаціями громадянського суспільства

03.02.11  |  

3 лютого прес-служба Президента Януковича повідомила, що ним застосувано право вето до Закону України „Про регулювання містобудівної діяльності” і повернув його до Верховної Ради України із своїми пропозиціями http://www.president.gov.ua/news/19272.html.
детальніше »»»

Сьогодні виповнився рік від дня підписання Указу Президента № 96/ 2010 „Про створення національного природного парку «Дністровський каньйон»

03.02.11  |  

Отже формально - вже впродовж року національний природний парк (НПП) «Дністровський каньйон» існує
детальніше »»»

Оприлюднено доповідь правозахисних організацій "Права людини в Україні" за 2009 - 10 роки

28.01.11  |  

Під час прес-конференції у Агенції УНІАН оприлюднено доповідь правозахисних організацій "Права людини в Україні" за 2009 - 10 роки.
детальніше »»»

УВАГА – громадські слухання! Майбутнє парків та скверів Чорткова сьогодні дуже залежить від відповідальності та згуртованості міської громади!

22.01.11  |  

Ми вже повідомляли про розробку проектів ландшафтної оцінки та схеми комплексної зеленої зони м. Чорткова:
детальніше »»»

Схоже, що авантюру одіозного міністра освіти Табачника із скасуванням юридичного статусу природного заповідника „Розточчя” зупинено!

21.01.11  |  

Щойно ми отримали відповідь Мінприроди на звернення ЕГО „Зелений Світ” до Президента В. Януковича, Генпрокурора В. Пшонки та міністра охорони природи М. Злочевського з пропозицією скасувати протизаконний наказ Міносвіти.
детальніше »»»

Громадське обговорення Національного плану дій у Західному регіоні

21.01.11  |  

21 січня 2011 року відбулося громадське обговорення проекту Національного плану дій з охорони навколишнього природного середовища України на період 2011-2015 року.
детальніше »»»

Чортківські екологісти підтримали відкрите звернення громадських організацій „Ні - полюванню на заповідних територіях!” І пропонують Вам запам’ятати прізвища нардепів, котрим так непереборно хочеться стрілянини у заповідниках...

18.01.11  |  

Від початку 2010 р. на усіх територіях природно-заповідного фонду України нерешті було заборонено будь-яке полювання. Вже за рік покращився стан популяцій тварин, які мешкали на них. Та з осені минулого року у Парламенті знову проглядаються настирні спроби відновити полювання.
детальніше »»»
Поширити інформацію