УКР

Знайомтесь: Громадська оцінка планування території у місті Чорткові

11.11.10  |  

Громадська оцінка політики органів місцевого самоврядування та державної влади у сфері планування території м. Чорткова та використання земельних ресурсів
детальніше »»»

Фотохроніка круглого столу по створенню НПП Дністровський Каньйон та розвитку екомережі

07.11.10  |  


детальніше »»»

Громадські слухання: прийдіть, щоб захистити парки та сквери Чорткова!

27.10.10  |  

У відповідності до законів „Про місцеве самоврядування”, „Про планування та забудову територій”, а також згідно розпорядження заступника Чортківського міського Голови пані Наталії Ревеги 3 грудня у Чорткові буде проведено Громадські слухання за проектом Концепції комплексної схеми зеленої зони міста Чорткова.
детальніше »»»

Cтворити не можна відкладати

25.10.10  |  Олександр Степаненко

Минуло вже дев”ять місяців від підписання президентського Указу про створення Національного природного парку „Дністровський каньйон” – та жодних реальних дій на його виконання поки що не видно. Доля бюджетного фінансування не з’ясована, адміністрацію парку не створено, велика кількість унікальних природних пам”яток долини Дністра - одного з семи чудес України! - й надалі залишаються безгосподарними...
детальніше »»»

Всесвітній День дій на захист клімату Global Work Party „10/10/10” - у Чорткові

14.10.10  |  


детальніше »»»

Зупинити зміни клімату на планеті неможливо без змін у людській свідомості та діях

13.10.10  |  

Багатократно сказано вже про техногенну людську могутність, що поставила Планету на межу екологічної катастрофи та виснаження природних ресурсів. Та невже усвідомлюючи це, ми не спроможні об”єднатися з усіма відповідальними людьми і стати не менш сильними у діях на порятунок життя на Землі?
детальніше »»»

10 жовтня місто Чортків приєднується до наймасштабнішої акції протидії змінам клімату в історії людства

07.10.10  |  

10 жовтня 2010 року (10/10/10) по всьому світу відбудеться Global Work Party - відзначення Всесвітнього Дня дій на захист клімату - найбільшої в історії екологічної акції. Організатором кампанії виступає Міжнародна ініціатива „350.org”. Наразі до цієї ініціативи вже приєднались учасники з 150 країн, що проведуть більш ніж 6000 різних акцій. І цей перелік щодня поповнюється! Практично в усіх областях України відбудуться сотні практичних заходів, покликаних об”єднати зусилля багатьох людей у протидії екологічній катастрофі.
детальніше »»»

“Dimidium facti, qui соeрit, habet”* - представлено перший етап розробки проекту ландшафтного аналізу території міста

01.10.10  |  Олександр Степаненко

30 вересня проведено робочу зустріч місцевої влади та громадськості з групою співробітників проектно-конструкторського бюро Національного лісотехнічного університету України, що розробляє проект ландшафтного аналізу, санітарно-гігієнічної оцінки території Чортківської міської ради та комплексної зеленої зони міста.
детальніше »»»

Черговий заповідний об єкт створено за поданням ЕГО Зелений Світ - вже четвертий впродовж 2010 року

20.09.10  |  

Сесією обласної ради вже вдруге за поточний рік підтримано пропозиції Держуправління охорони навколишнього природного середовища в Тернопільській області
детальніше »»»

Заповідати - означає дарувати найкраще найдорожчим людям

09.09.10  |  

Цей підхід було реалізовано й при проведенні літньої молодіжної школи з питань природно-заповідної справи та екологічної мережі, щойно проведеної ЕГО „Зелений Світ” у партнерстві з Національним екологічним центром України (НЕЦУ), природним заповідником „Карадазький” та за підтримки Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні.
детальніше »»»
Поширити інформацію