УКР

«Захистіть клімат! Не гальмуйте переговори!»

05.12.09  |  

«Захистіть клімат! Не гальмуйте переговори!» - з такою вимогою до можновладців звернулись українські громадські організації під час акції біля Міністерства охорони навколишнього середовища, яка відбулась 2 грудня.
детальніше »»»

Перша фундаментальна монографія про печеру Озерна

02.12.09  |  Олександр Степаненко


детальніше »»»

Одне з природних чудес України – під загрозою!

29.10.09  |  Олександр Степаненко

Представники громадських природоохоронних організацій, туристичних агенцій, наукових закладів, що підтримали Всеукраїнську громадянську кампанію „Дністровська екологічна хвиля” 28 жовтня провели у Києві прес-конференцію для українських та іноземних ЗМІ.
детальніше »»»

Симпатичні молоді люди, білі ведмеді і панди закликали тернополян зробити свій внесок у справу боротьби із зміною клімату

20.10.09  |  

З 18 по 26 жовтня 2009 року містами України подорожував інформаційний тур "Клімат змінюється! Час діяти разом!". Тур стартував в Ужгороді, а після Львова його команда, сформована з представників Робочої групи українських громадських організацій з питань зміни клімату та Всесвітнього Фонду Природи (WWF), відвідала Тернопіль. Цей захід є частиною європейського туру Всесвітнього Фонду Природи (WWF), пов’язаного з темою зміни клімату, що проходить в Угорщині, Румунії, Болгарії, Австрії, Сербії й Україні.
детальніше »»»

„Крига скресла” у справі створення національного природного парку Дністровський каньйон !

19.10.09  |  Олександр Степаненко

Нарешті! Бучацькою райдержадміністрацією (РДА) було підписано документи про погодження відведення земельних ділянок до національного парку!
детальніше »»»

Дністровська екологічна хвиля. Сплав

30.08.09  |  


детальніше »»»

„І Дністер, і кручі” – зберегти не можна втратити…

29.08.09  |  

23 липня - 5 серпня тривала водна експедиція Дністром, організована в рамках всеукраїнської громадянської кампанії „Дністровська екологічна хвиля”.
детальніше »»»

Інформаційний тур до Борщівського району.

28.07.09  |  

детальніше »»»

Район на перепутті: розвивати заповідну справу та екологічний туризм, чи розробляти надра?

28.07.09  |  

10 – 12 липня в рамках всеукраїнської громадянської кампанії «Дністровська екологічна хвиля» було проведено інформаційний тур до Борщівського району Тернопільщини
детальніше »»»

Представлення доповіді Права людини в Україні - 2008

28.06.09  |  

25 червня 2009 року в інформаційному агентстві "УНІАН" відбулась прес-конференція лідерів Української Гельсінської спілки з прав людини (УГСПЛ)
детальніше »»»
Поширити інформацію