Події / Події організації

До 10-ї річниці створення ЕГО «Зелений Світ» у Чортківській центральній бібліотеці відкрито фотовиставку “Земля тривоги і любові нашої”

20.01.2008
Експозиція одночасно зібрала роботи визнаних метрів художньої фотографії та людей, для яких вона є просто одним із засобів гармонійної самореалізації. Але з усього видно, що всіх їх поєднують почуття тривоги та любові по відношенню до рідної Землі.

То насамперед: Ігор Сіренко (Київ), Дмитро Барташ (Київ), Орест Лижечка (Чортків), Олег Марчак (Чортків), Валерій Гонтар (Чортків). Але у цій компанії знайшлося місце для робіт Наталії Богданець (Чортків), Ольги Колеснікової (Чортків - Київ), Рози Абдуллаєвої (Чортків – Рівне) та Олександра Степаненка (Чортків).

Представлені тут образи розкривають наші очі на те, що ми робимо із Землею самі і дозволяємо робити нашим можновладцям. Як захищаємо, або частіше - не захищаємо Її. І що втрачаємо ми і наші діти, коли руйнується та вкривається сміттям кожен Її клаптик... У них – не лише бачення Землі, як нашого спільного дому, основи фізичного життя та духовної єдності нації й усього роду людського, але й усвідомлення того, що Земля сама є живою. А тому неприпустимо ставитися до неї, просто як до складу природних ресурсів.

Хтозна, можливо, усвідомлення цих простих по суті своїй речей є останнім шансом для подолання
нашого духовного спустошення та нашої споконвічної української роз’єднаності…

Олександр Степаненко

Кілька моментів презентації фотовиставки, що відбулася 21 грудня 2007 року, можна побачити [тут]
Огляд робіт, представлених на виставці, можна побачити [тут]
Поширити інформацію