Події / Події в Україні

Засекречення генеральних планів міст України – стратегічна необхідність чи рудимент закритого суспільства?

27.04.2010
23 квітня 2010 року представник ЕГО „Зелений Світ” Олександр Степаненко взяв участь у всеукраїнському круглому столі «Засекречення генеральних планів міст України – стратегічна необхідність чи рудимент закритого суспільства?», організованому у інформаційній агенції „Укрінформ” Східноукраїнськиим центром громадських ініціатив.

Метою круглого столу було визначено: обговорити широкий спектр суспільних проблем, пов’язаних із неможливістю реалізації громадянами України права на доступ до генеральних планів міст, та сформувати програму дій для скасування незаконного обмеження доступу до ключового документу з питань містобудування.
До участі у заході було запрошено зацікавлених представників організацій громадянського суспільства та бізнесу, органів державної влади та місцевого самоврядування, науковців, журналістів.
Під час круглого столу представлені доповіді кількох організації, що предметно працюють у напрямку реалізації права громадян на доступ до інформації у сфері планування та розвитку міст, а також врахування у цьому процесі громадських інтересів: Харківської правозахисної групи (Оксана Несторенко), НЕЦУ (Олексій Василюк), ГО „Дебатна Академія” (Олександра Матвійчук) та інші.

За результатами роботи круглого столу прийнято резолюцію, з текстом якої можна ознайомитися тут


Поширити інформацію