Події / Події організації

Пане Президенте, спам’ятайте свій Уряд, адже не відає, що творить !

20.07.2011
автор: Олександр Степаненко

ЕГО „Зелений Світ” направив відкрите звернення Президентові України та Голові ВРУ, у якому висловив свою стурбованість прийняттям Постанови Кабміну, якою передбачено скасування "Загальнодержавної програми формування національної екологічної мережі України на 2000-2015 роки".

Рішення про закриття цієї програми - свідчення крайнього невігластва керівництва КМУ, котре неспроможне зрозуміти ані її важливості для збереження природної спадщини українського народу, ані наслідків свого рішення для здоров’я й благополуччя нинішнього та майбутнього поколінь.

Адже Програма є єдиною державною цільовою програмою, яка дозволяє фінансувати природоохоронні заходи, спрямовані на збереження живої природи України, біо- та ландшафтного різноманіття, у т.ч. забезпечує ведення кадастрів тваринного і рослинного світу, видання Червоної і Зеленої книг України та створення територій і об’єктів природно-заповідного фонду
загальнодержавного значення.

Скасування Програми матиме значний негативний вплив на міжнародний імідж України, свідчитиме про невиконання нею власних міжнародних зобов’язань та рішень Генеральної асамблеї ООН, яке вона сама ж схвалювала. Адже Програма забезпечує виконання міжнародних зобов’язань України за більш ніж 20-ма конвенціями ООН та багатосторонніми договорами. До того ж грудні 2010 року Генеральна Асамблея ООН, у т.ч. і Україна, визначила наступне десятиріччя – десятиріччям збереження біорізноманіття.

ЕГО „Зелений Світ” пропонує Президенту скасувати одіозну урядову постанову від 22 червня 2011 р. відповідно до п. 16 ст. 109 Конституції України, а спікеру ВРУ - відхилити законопроект, розроблений на її виконання.

З повним текстом відкритого звернення можна ознайомитися тут.

Поширити інформацію