Події

Свободу Євгенію Вітішко!

02.07.2014
джерело: freevitishko.org

Еколога і громадянського активіста Євгена Вітішко було засуджено до трьох років колонії за надуманим звинуваченням. Його "​​злочин" полягає в тому, що він відкрито говорив про нелегальну забудову заповідника і шкоду природі, нанесеному будівництвом в олімпійських обєктів та дач російських можновладців у на Чорноморському узбережжі Кавказу.

Євген Вітішко - один з провідних активістів "Екологічної вахти по Північному Кавказу". Вперше його було засуджено до умовного терміну після того, як розголосив незаконне будівництво заміського будинку краснодарського губернатора Олександра Ткачова посеред лісового заповідника. Нібито, він зіпсував паркан написом "САНЯ - ВОР". Умовний термін замінили йому на реальний незадовго до початку Олімпіади, коли він публічно оприлюднив доповідь про екологічну шкоду, завдану природі олімпійським будівництвом. Євген визнаний в’язнем совісті.

Міжнародна громадськість може прискорити звільнення Євгена Вітішко, зібравши 100 тисяч підписів і передавши їх в Генеральну прокуратуру. Зараз, коли за Вітішко заступилися екологи з усього світу, настав час, щоб неправомірні рішення місцевих судів Краснодарського краю були скасовані судами вищих інстанцій.

Підтримайте вимогу негайно звільнити невинного еколога та правозахисника!


Детальніше:
1. freevitishko.org

2.Cурен Газарян про Вітішко https://www.youtube.com/watch?v=k7ohWJ3qsB8

3. Greenpeace https://www.youtube.com/watch?v=C6JxNxbbzLs&noredirect=1

4. Amnesty International: http://www.amnesty.org/en/library/asset/EUR46/003/2014/en/cdfc3cb5-40de-4e5b-a6a7-fe6b59b344de/eur460032014en.html

Поширити інформацію