Події / Події організації

Вони віддали найдорожче – ми повинні увічнити їхню пам’ять якнайкраще

16.03.2015

У місцевих ЗМІ з’явилося повідомлення про круглий стіл, проведений 27 лютого у Чортківській районній раді. Йшлося на ньому про плани увічнення у нашому краї пам’яті героїв Революції Гідності та воїнів-земляків, котрі загинули на Донбасі.

 

 

Як бачить реалізацію цієї ініціативи ЕГО «Зелений Світ» ?

Головна та принципова наша позиція - парк повинен бути розміщений у місці, де він особливо потрібен людям. Якщо ми мріємо про парк, який міг би стати серцем культурного дозвілля міста і цілого району, то не варто планувати його у якихось закутках, куди люди не приходитимуть. Ділянка під майбутній парк повинна бути наближеною до житлових мікрорайонів, бути достатньо великою, не забрудненою.

Переконані, що найкращим місцем є вільна наразі територія між житловими кварталами по вулицях Володимира Великого та Ягільницької, поблизу нинішньої гідрологічної станції.

Довкола форми реалізації цієї мрії можна дискутувати.


Ми уявляємо його не в якості нагромадження скорботного граніту і бетону на зразок «алей слави» радянської доби. І звісно ж - не у формі «луна-парку» - скупчення різного роду розважальних атракціонів.

Квіти і дерева нашого парку, що оживали б кожної весни, мали б бути втіленням доброї пам’яті про людей, чиє життя ми усі узяли у борг.

Мріємо про той час, коли парк підніметься в усій красі… Мабуть, закохані у ньому призначатимуть побачення, де ж іще, як не тут. Весільні кортежі зупинятимуться, щоб зробити святкові фото на ландшафті. Старенькі собі відпочиватимуть на лавчинах у затінку. Творчі люди вподобають його галявини для вистав та фестивалів. Дітвора – просто для веселих забав…

Гадаємо, Герої віддали найдорожче, що мали, заради того, аби наше життя було вільним та радісним.

Парк повинен стати живим втіленням їхньої та нашої мрії саме про таке життя - вільне і радісне.

Віримо – заплативши настільки велику ціну, Україна вже не може не змінитися.

Сподіваємось – творення нами Парку Небесної Сотні стане одним з кроків, котрі врешті – решт змінять на краще обличчя нашого міста.

 

 


Поширити інформацію