Події / Події в Україні

Зустріч Робочої групи з питань зміни клімату

22.03.2015

ЕГО «Зелений Світ» прийняв участь у зустрічі Робочої групи з питань зміни клімату , що відбулася 18-20 березня у рамках проекту Кліматичного форуму Східного Партнерства на території Ічнянського національного природного парку.

Метою зустрічі було створення та розвиток потенціалу мережі недержавних організацій, спроможних працювати над розробкою та втіленням місцевих планів дій адаптації до кліматичних змін у різних сферах діяльності (наприклад, у комунальному, лісовому, сільському, водному господарстві, системі охорони здоров’я тощо).

На зустрічі ЕГО «Зелений Світ» представляла Оксана Казимирівна Помозибіда.

Нами було оприлюднено концепцію потенційного проекту, метою якого є заповідання  на Подністров’ї кліматичних лісових угруповань - реліктових букових лісів - які збереглися тут лише у окремих місцевостях із сприятливим мікрокліматом.

Оптимально було б зробити це шляхом включення їх до складу території Національного природного парку "Дністровський каньйон".

Відтак Оксана Помозибіда представила на зустрічі Робочої групи відповідну ілюстровану презентацію «Унікальні та вразливі до кліматичних змін».

 

Поширити інформацію