Про нас / Приймальня

Громадська приймальня УГСПЛ у Тернополі

05.01.2015

Українська Гельсінська спілка з прав людини (УГСПЛ) впродовж восьми років підтримує роботу мережі громадських приймалень у тринадцяти містах України: Києві, Херсоні, Харкові, Чернігові, Кіровограді, Львові, Миколаєві, Луганську, Донецьку, Конотопі, Сіверодонецьку, Севастополі та Тернополі.

Минулого року до мережі УГСПЛ додалися приймальні у Рівному, Івано-Франківську, Хмельницькому, Житомирі, Одесі, Запоріжжі, Краматорську та Дніпропетровську.

Їхню контактну інформацію можна знайти на веб-порталі УГСПЛ

Приймальні УГСПЛ діють на основі єдиних організаційних та етичних принципів. Вони безкоштовно надають первинну та вторинну правову консультативну допомогу, проводять інформаційні та просвітницькі заходи, поширюють літературу правового та гуманістичного спрямування.

Від 2015 року регіональним координатором діяльності приймалень в Івано-Франківську, Львові, Рівному та Тернополі виступає львівський «Центр правових та політичних досліджень «СІМ» (http://www.centre7.org.ua/).

ГО «Гельсінська ініціатива – ХХІ» та ЕГО «Зелений Світ» є регіональними партнерами тернопільської приймальні УГСПЛ. Незмінним залишається також партнерство з редакцією обласної газети «Свобода».

Звернутися до громадської приймальні у Тернополі можуть не лише мешканці обласного центру. Приймальня УГСПЛ гарантує, що сам факт звернення людини та персональна інформація про особу, яка звернулася по правову допомогу, за жодних обставин не будуть розголошені без згоди заявника – усі персональні дані заявників зберігаються у закритій електронній базі даних.

Приймальня УГСПЛ у Тернополі працює за адресою: вул. Живова, 11, оф. 903 (9-й поверх, приміщення редакції газети «Свобода»).

Постійні години прийому - кожної середи та п’ятниці з чотирнадцятої до вісімнадцятої години. Попередній запис на прийом за телефоном: + 380-352-25-28-60.

Можлива консультація за письмовою заявою, яку пропонуємо надсилати електронною або звичайною поштою: kushneryk@ukr.net, Ользі Кушнерик. Живова, 11, оф. 903, м. Тернопіль, 46000

 

Координатор роботи громадської приймальні у Тернополі,
Олександр Степаненко
.

Поширити інформацію