Події / Події організації

«Зелений Світ» підтримує громадянську акцію «Святий Миколаю, поверни нам «Шепетівку – Станіслав»!

18.12.2012
автор: Олександр Степаненко

ЕГО «Зелений Світ» сприятиме громадянським ініціативам, спрямовані на привернення уваги до проблеми скорочення маршрутів пасажирських поїздів та їхнє відновлення.

Нещодавно нами було надіслано звернення до керівництва Міністерства інфраструктури та "Укрзалізниці" з пропозицією розглянути питання про повернення скорочених на Львівській залізниці пасажирських поїздів.

Дії дирекції “Укрзалізниці” по радикальному скороченню маршрутів пасажирських поїздів суперечать світовій та європейській практиці, оскільки залізничний транспорт був і залишається скрізь соціально затребуваним, економічно вигідним та екологічно дружнім.

Ми зокрема підтримуємо громадянську акцію під умовною назвою «Святий Миколаю, поверни нам «Шепетівку – Станіслав!», яку буде проведено перед приміщенням залізничного вокзалу у м. Тернополі 19 грудня мистецькими колективами, туристичними клубами та студентськими товариствами, громадськими організаціями, окремими небайдужими громадянами. Серед організаторів акції нас представлятиме волонтер ЕГО "Зелений Світ" Андрій Мельничук.

За нашою оцінкою, нічним потягом Шепетівка – Івано-Франківськ впродовж багатьох років користувалася величезна кількість людей: робітники, що проживають у сільській місцевості та дістаються місця роботи, туристи, що прямують до Карпат та Подністров’я, учні та студенти, наші земляки, які у пошуках заробітку змушені часто переїжджати в межах країни.

Цей потяг курсував ще до початку Другої світової війни. За будь-якої влади, у будь-яку пору року, за будь яких погодних умов він стабільно виконував свою роботу - задовольняв потреби людей у перевезеннях. Лише у роки нацистської окупації краю він був скасований. Відтак дуже прикро, що керівництво «Укрзалізниці» вдалося до повторного його скасування вже у мирний час.

Початок акції у Тернополі 19 грудня о 18-й годині, біля центрального входу до залізничного вокзалу зі сторони міста.
 


 


Поширити інформацію