УКР

Брошура «Кому потрібен національний природний парк «Дністровський каньйон» і хто боїться його створення?»

17.01.10  |  

В рамках всеукраїнської громадянської кампанії „Дністровська екологічна хвиля” видано брошуру «Кому потрібен національний природний парк «Дністровський каньйон» і хто боїться його створення?».
детальніше »»»

Майбутній Президент ще не посів свого крісла, а колюче попередження йому вже підклали...

25.12.09  |  

На фініші президентської виборчої кампанії громадські природоохоронні організації звертають увагу на слабкість передвиборчих програм, відсутність у них бачення шляхів подолання екологічної кризи та переходу країни до сталого розвитку. 23 грудня представники декількох з них провели в агенції „Укрінформ” прес-конференцію, на якій оприлюднили свій аналіз екологічної складової у програмах усіх кандидатів.
детальніше »»»

Розпочалися слухання проекту документу “Стратегія модернізації України. Бачення незалежних експертів”

20.12.09  |  

Нашій країні виповнилось 18 років. За ці роки ми так і не стали єдиним народом, політичною нацією, тобто сукупністю громадян держави, згуртованих спільною волею жити й рухатися у майбутнє разом, гордих за свою країну.
детальніше »»»

СТРАТЕГІЯ МОДЕРНІЗАЦІЇ УКРАЇНИ - БАЧЕННЯ НЕЗАЛЕЖНИХ ЕКСПЕРТІВ

19.12.09  |  

У Києві, Львові, Чернівцях, Одесі, Харкові, Донецьку та Дніпропетровську було представлено "СТРАТЕГІЮ МОДЕРНІЗАЦІЇ УКРАЇНИ - БАЧЕННЯ НЕЗАЛЕЖНИХ ЕКСПЕРТІВ".
детальніше »»»

МОДЕРНІЗАЦІЯ УКРАЇНИ - ВИЗНАЧЕННЯ ПРІОРИТЕТІВ РЕФОРМ

15.12.09  |  

Стратегічний документ "Модернізація України - визначення пріоритетів реформ", розроблений групою незалежний експертів за підтримки Інституту відкритого суспільства через МФ "Відродження"
детальніше »»»

«Захистіть клімат! Не гальмуйте переговори!»

05.12.09  |  

«Захистіть клімат! Не гальмуйте переговори!» - з такою вимогою до можновладців звернулись українські громадські організації під час акції біля Міністерства охорони навколишнього середовища, яка відбулась 2 грудня.
детальніше »»»

Перша фундаментальна монографія про печеру Озерна

02.12.09  |  Олександр Степаненко


детальніше »»»

Одне з природних чудес України – під загрозою!

29.10.09  |  Олександр Степаненко

Представники громадських природоохоронних організацій, туристичних агенцій, наукових закладів, що підтримали Всеукраїнську громадянську кампанію „Дністровська екологічна хвиля” 28 жовтня провели у Києві прес-конференцію для українських та іноземних ЗМІ.
детальніше »»»

Симпатичні молоді люди, білі ведмеді і панди закликали тернополян зробити свій внесок у справу боротьби із зміною клімату

20.10.09  |  

З 18 по 26 жовтня 2009 року містами України подорожував інформаційний тур "Клімат змінюється! Час діяти разом!". Тур стартував в Ужгороді, а після Львова його команда, сформована з представників Робочої групи українських громадських організацій з питань зміни клімату та Всесвітнього Фонду Природи (WWF), відвідала Тернопіль. Цей захід є частиною європейського туру Всесвітнього Фонду Природи (WWF), пов’язаного з темою зміни клімату, що проходить в Угорщині, Румунії, Болгарії, Австрії, Сербії й Україні.
детальніше »»»

„Крига скресла” у справі створення національного природного парку Дністровський каньйон !

19.10.09  |  Олександр Степаненко

Нарешті! Бучацькою райдержадміністрацією (РДА) було підписано документи про погодження відведення земельних ділянок до національного парку!
детальніше »»»
Поширити інформацію